Guadeloupe

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Guadeloupe

Īpašums pārdošanā Gvadelupā

Gvadelupa ir aizjūras departaments, kas ir neatņemama Francijas daļa. Kā Eiropas Savienības un eiro zonas teritorija. Eiro ir tās oficiālā valūta. Tā ir neliela sala, un tā var šķist nevis laba vieta, kur nopirkt īpašumu pārdošanai Gvadelupā, bet tā nav realitāte.

Gvadelupa ir Francijas aizjūras teritorija ar tauriņu līdzīgu formu. Tā sastāv no salu grupas, kas atrodas Karību jūras dienvidos.

Gvadelupa ir par kontinentālo Franciju, kas Havajiem ir Amerikas Savienotajām Valstīm. Lielākā daļa iedzīvotāju ir dažādi eiropieši, afrikāņi un austrumu indiāņi, un runā tikai par dzimto valodu, Antilu salu krētu un franciski. Tātad, ja jūs nolemsiet ieguldīt savu naudu pārdošanā pārdošanā Gvadelupā, tas varētu būt labākais laiks.

Tas ir populārs tūristu galamērķis starp franču tūristus. Vairāk nekā 80% apmeklētāju ieradušies no Francijas. Kad to bija maz apmeklēja amerikāņi.

Gvadelupa ir tik lepni, ka ASV Ziņas un Pasaules ziņojums nosauca to par otro labāko vietu, kur 2017. gadā apmeklēt Karību jūras reģionu. Turklāt National Geographic arī ir uzskaitījusi savas salas kā vienu no trim galvenajiem kultūras galamērķiem pasaulē.

Gvadelupas nekustamo īpašumu nozare joprojām ir izdevīga salīdzinājumā ar citām Karību jūras reģiona valstīm. Gadsimta otrajā pusē dzīvojamā īpašuma vidējā cena pārdošanai Gvadelupā bija tikai EUR 161 063.

Baie Mahault un Petit Bourg īpašumi pārdošanas cenām svārstījās no EUR 1,341 līdz EUR 3,156 par kvadrātmetru, savukārt mājās svārstījās no EUR 1,394 līdz 2,917 par kvadrātmetru. 2017. gada H2.

No Goyave līdz Malendure galamērķa Basteres rietumu krastā, mājokļu pircēji var nopirkt dzīvokļus par 662 eiro par 2411 par kvadrātmetru. kamēr mājas tiek pārdotas par 1414 eiro līdz 2629 par kvadrātmetru. tajā pašā periodā.

2017. gadā mājsaimniecības īpašumu pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieauga par 2,8%.

Gvadelupa ir pazīstama kā tauriņu sala, jo tā ir divu galveno salu forma: Basterre ar rietumiem un Grande-Terre uz austrumiem, ko atdala šaurs kanāls Rivière-Salée. Gvadelupā ir labas pludmales, un tūrisms kļūst aizvien nozīmīgāks.

  •  
    Pārcelšanās uz Gvadelupu. Expatriate un dzīvo Gvadelupā.

      Antilles sala, slavena visā pasaulē par senatnīgo skaistumu, šodienas varonis ir mazs paradīzes gabals! Visbeidzot, ir ieradusies laba sezona, un daudzi ir domājuši, ka ir labi atstāt braucienu vai pat pastāvīgi pārvietoties uz jaunu tautu. Motīvi ir visdažādākie, jo mēs zinām, ka katram pircēj ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB